Gadżety reklamowe

Jednym z elementów reklamy firmy  są  gadżety reklamowe. Miłym  gestem  jest  podarowanie  klientom drobnego upominku z firmowym  logo. Taki  niewielki  drobiazg  ma  wielką  moc w  promowaniu naszej firmy, podarowany  zostaje  i  przypomina o naszej  firmie. Wśród proponowanych przez nas produktów są gadżety reklamowe z różnych kategorii, a dzięki rozległej ofercie  jesteśmy  w stanie spełnić wszystkie oczekiwania. Materiały reklamowe z logo firmy najczęściej zamawiane przez naszych klientów to między innymi; długopisy,  teczki ofertowe, smycze, kubki, koszulki, torby reklamowe, …

Zrobimy  projekt  graficzny na potrzeby każdej firmy, instytucji czy organizacji. Przygotujemy  wszystko co związane z promocją: plakaty, grafikę na bilbordy, naklejki na szyby, podłogi i samochody.

Oferujemy również w bardzo  atrakcyjnych  cenach  wydruk  wszystkich  typów materiałów  reklamowych od wizytówek przez ulotki i katalogi do wieloformatowych banerów reklamowych.

Z uwagi  na  dużą i różnorodną ofertę gadżetów reklamowych prosimy o kontakt odpowiemy na pytania i doradzimy wybór odpowiedniego produktu.

Zgłoś się do nas  – znajdziemy rozwiązanie  marketingowe dla twojej firmy

 

marketing