O Nas

O firmie

Firma Progress od wielu lat  działa na rynku łódzkim. Dynamicznie  rozszerza swoją działalność o coraz to nowe produkty i usługi. Nasz zespół  zmienia się z korzyścią dla firmy,  klientów i partnerów biznesowych. Budujemy nasz wizerunek na bardzo dobrych relacjach z klientami. Osoby, które nie są w stanie sprostać naszym  wymaganiom  nie  mogą  należeć  do  naszego zespołu.  Firma  Progress  to  drużyna,  dla  której każde zlecenie i każdy klient jest najważniejszy.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu Progress AR Sp. z o.o.                                                                                                         puzzle-1152800

Piotr Andryszek

 


 

Nasz zespół

Pracownicy firmy Progress  to zespół  ludzi, który  gwarantuje  profesjonalizm i pełne  zaangażowanie  w  realizację  każdego projektu. To  zespół  dla   którego  satysfakcja  i   zadowolenie  klientów jest najważniejsze.  Do naszego  zespołu  mogą tylko należeć osoby, które nie zawiodą  naszego i klientów zaufania.

Jeśli  ktoś chce sprostać naszym  wymaganiom  i chce dołączyć do naszego zespołu prosimy  o  złożenie  swojego CV do biura Progress AR Sp. z o.o.